Duński system mebli modułowych, sklepowych, systemowych do domu, biura, sklepu, aranżacji i jako stoisko targowe.
pinterest facebook

Meble modułowe GRID

GRID (www.gridsystem.dk) to duński, modułowy system meblowy o wszechstronnym zastosowaniu (meble systemowe, meble modułowe, meble sklepowe czy stoiska targowe). Można z niego stworzyć nie tylko niemalże dowolny mebel (szafkę, siedzisko lub stolik), ale i wielofunkcyjny regał wystawowy czy artystyczną instalację.

Ten wyjątkowy koncept autorstwa Petera J. Lassena, głównego projektanta i jednocześnie założyciela Montana Group, opiera się na wykorzystaniu sześciennej kostki, którą można łączyć z innymi na szereg różnych sposobów, tworząc zarówno proste meble, jak i złożone systemy wystawiennicze.

Mocna konstrukcja z nylonu wzmocnionego włóknem szklanym dostępna jest w standardowym rozmiarze 40 x 40 x 40 cm – w kolorze białym i czarnym. Podstawowy moduł można uzupełniać w zależności od potrzeb kolejnymi elementami i akcesoriami.

Półki, blaty, boki oraz szuflady poszerzają możliwości projektowe oraz czynią z systemu meblowego GRID uniwersalne rozwiązanie do domu oraz przestrzeni komercyjnych i publicznych. Rozwiązanie, które elastycznie zmienia się i dostosowuje do preferencji użytkownika.

Meble modułowe, systemowe, stoiska targowe